+38 (0532) 56-02-27 ukboda@adm-pl.gov.ua

Управління капітального будівництва Полтавської ОДА перейменували у Департамент будівництва, містобудування та архітектури і ЖКГ. Його очолив Тимофій Голбан. В майбутньому до Департаменту приєднаються ще два управління: містобудування та архітектури і ЖКГ.

Полтавська ОДА затвердила положення про Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА. Крім того, нове утворення пройшло необхідну процедуру державної реєстрації. Після цього Департамент став структурним підрозділом адміністрації.

Департамент будівництва, містобудування та архітектури і ЖКГ створили для оптимізації роботи адміністрації. Це дозволить спростити організаційні відносини всередині ОДА. Крім того, Департамент зможе ефективніше будувати зовнішні зв’язки.

Департамент — правонаступник Управління капбудівництва. Його директором став начальник Управління Тимофій Голбан. Він очолював УКБ з березня 2015 року.

Тимофій Голбан

— Створення департаменту — це важливий крок. Ми отримаємо більше можливостей для ефективної роботи. Впевнений, ці процеси підуть на користь адміністрації і розвитку області, — наголосив директор Департаменту Тимофій Голбан.

У майбутньому до Департаменту приєднаються ще два управління: містобудуванні та архітектури і ЖКГ. Зараз у ОДА триває процес об’єднання.

Після його завершення управління містобудування та архітектури і ЖКГ припинять своє існування. А їх майно, права та обов’язки перейдуть до Департаменту. Об’єднання проходить у відповідності до Законодавства України та рекомендацій Кабінету Міністрів.

Коли всі об’єднавчі процеси закінчаться, Департамент виконуватиме функції, які раніше числилися за трьома управліннями. Основні з них:

  • Виступатиме замовником важливих об’єктів у області. Здійснюватиме контроль за виконанням робіт;
  • Контролюватиме відповідність забудов містобудівним та архітектурним стандартом, розроблятиме та коригуватиме плани;
  • Працюватиме у сферах теплопостачання і енергозбереження, розроблятиме і реалізовуватиме програми постачання питної води, контролюватиме благоустрій населених пунктів і поводження з побутовими відходами, управлятиме місцевими підприємствами, які працюють у цій сфері.

Крім того, Департамент відповідатиме за реалізацію державної політики у сферах капітального будівництва, містобудування та архітектури і ЖКГ у Полтавській області.

Департамент працюватиме за адресою Зигіна, 1. Про години прийому керівництва та час проведення гарячих ліній прес-служба повідомлятиме на його сторінці у Facebook. Та через ЗМІ.

Валерій Головко

Керівництво адміністрації вважає, що зміни мають позитивно вплинути на роботу ОДА.

— Я хочу, щоб усі процеси постійно ставали швишдшими, якіснішими, простішими. Тому оптимізація роботи ОДА — це необхідність. Впевнений, ми отримаємо ефективно працююче структурне утворення, — наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Share This